Style Junkie

Style Junkie Fashion Lifestyle Blog
Fashion

Bielizna koronkowa — jak wybrać?

6 czerwca, 2021

Kusząca koronkowa bielizna to główny sekret kobiet i broń masowego rażenia mężczyzn. To gwarancja, że kobieta będzie w stu procentach pewna siebie. Już jeden zakup koronkowego kompletu wywołuje stan euforii, co dopiero mówić o codziennym użytkowaniu. Ponadto, różnorodność nowoczesnej bielizny ażurowej daje możliwość wyboru nie tylko odświętnych kompletów na romantyczne i namiętne randki, ale również modeli do noszenia na co dzień.

Rodzaje i cechy bielizny koronkowej

Współczesna bielizna koronkowa spełnia nie tylko funkcje higieniczne i estetyczne podtrzymywania biustu, ale także pomaga kobietom demonstrować seksualność, ujawniać własną zmysłowość. Dlatego w szafie każdej szanującej się dziewczyny obok bielizny z gładkich tkanin zawsze znajdzie się miejsce na kolekcję pikantnych koronek, które pieczołowicie przechowuje i co jakiś czas aktualizuje.

Zestawy ażurowe

Klasyczny komplet łączy w sobie gorset i figi w tym samym kolorze i stylu. Projektanci czasami rozcieńczają taki zestaw paskiem i pończochami. Popularne modele majtek — stringi i halki, a ostatnio często zastępują je koronkowe szorty. Falbanki, wstążki i kokardki sprawiają, że koronki są jeszcze bardziej seksowne.

Zestawy wykonywane są w różnych stylach — od ultranowoczesnych po klasyczne wersje retro.

Koronkowe biustonosze

Biustonosze z koronkowymi miseczkami świetnie wyglądają na każdej sylwetce. Dla piersi, które wymagają dodatkowego wsparcia i zwiększenia objętości, idealny jest koronkowy biustonosz na sztywnej ramie. Cechą charakterystyczną biustonosza jest miękka guma u podstawy.

Taki biustonosz jest często ozdobiony wąskimi warkoczami w postaci pajęczyny lub koronkowymi paskami unoszącymi się na ramionach, lub szyi.

Bielizna wykonana z najdelikatniejszej koronki

Bielizna ta https://www.xoxoxo.pl/kolekcja/koronkowa-bielizna szyta jest z koronki pełnej i delikatnej. Delikatne i nieobciążające ażurowe wyroby z garderoby intymnej nie nadają się do noszenia na co dzień. Ich lekkość i delikatna koronka sugerują, aby nosić je tylko na specjalne i uroczyste okazje. Najseksowniejsze modele wykonane są w całości z delikatnej siateczki.

Szczególnie efektownie i erotycznie wyglądają półprzezroczyste miseczki bez kości oraz figi bez wkładek.