Style Junkie

Style Junkie Fashion Lifestyle Blog
Porady do ślubu i wesela

Czy można kupić obrączki w sklepie w Białymstoku?

3 listopada, 2018

Zakup obrączek ślubnych jest niezwykle poważną decyzją. Ostatecznie, kiedy już włożymy je na palec współmałżonka, to przynajmniej z założenia, będziemy je nosić do końca życia. Pod wieloma aspektami powinny być one zatem idealne.

Na czym się skupić wybierając obrączkę?

Kiedy wybieramy obrączkę, powinniśmy zwrócić uwagę na:

– stylizację (klasyczna, nowoczesna),

– materiale wykonania (np. złoto, srebro),

– rozmiarze,

 

W przypadku stylizacji wybór zależy oczywiście od tego, jaki mamy gust oraz jakie upodobania ma nasz współmałżonek. Oczywiście możemy obrączki kupić w komplecie lub każdą inną. Obecnie w tej materii mamy więcej swobody.

 

Gdzie kupić obrączkę?

Obecnie biżuterię (a w tym i obrączki ślubne) możemy kupić w wielu miejscach oraz na wiele sposobów, wliczając w to sklepy wysyłkowe. Biorąc jednak pod uwagę, jak istotny jest to zakup, warto jest udać się do jubilera stacjonarnego (nieważne czy do sklepu jubilerskiego, czy do dużej sieci jubilerskiej). Obecnie miejsc takich jest mnóstwo w całej Polsce, więc porządne obrączki w sklepie w Białymstoku lub Łomży dostaniemy z równym powodzeniem co w Warszawie. Za sklepem stacjonarnym przemawiają:

– możliwość przymierzenia,

– profesjonalne doradztwo,

– możliwość dowiedzenia się, czy np. istnieje zmiany rozmiaru obrączki (z czasem np. obrączkę trzeba będzie powiększyć).

 

Najważniejsze jest, abyśmy byli pewni zakupu, dlatego nawet jeśli mieszkamy w niedużym mieście, lepiej kupić obrączki ze sklepu z Białegostoku, niż ze strony internetowej.