Style Junkie

Style Junkie Fashion Lifestyle Blog
Porady do ślubu i wesela

Dostosować wzór zaproszenia do charakteru ślubu

22 czerwca, 2018

Ślub i wesele są wyjątkowymi uroczystościami w życiu każdego człowieka, nic więc dziwnego, że wszystkie młode pary przygotowują się do tego dnia naprawdę starannie. Zazwyczaj od początków planowania po ostateczne ustalenie daty ślubu mija kilka, kilkanaście lub nawet więcej miesięcy. Chodzi bowiem o dogranie terminu samej uroczystości ślubnej, wynajęcia odpowiedniego miejsca na wesele, muzyki oraz sesji zdjęciowej. Od modnych ostatnio winietek z brylancikami, poprzez dobór okazałej sali, aż po zaproszenia a’la rustykalne jak prezentowane tutaj stylowe modele – pomysłów na uczynienie swojej ceremonii wyjątkową jest cała masa. Jak się w tym nie pogubić?

Goście

Większość par nie wyobraża sobie ślubu i wesela bez gości – rodziny i znajomych. Po zrobieniu odpowiedniej listy,  następuje czas powiadamiania i zapraszania na całą uroczystość.

wnętrze rustykalnego zaproszenia

Dosyć często praktykuje się najpierw słowne powiadomienie o ślubie, a później wysyłanie lub osobiste doręczanie zaproszeń papierowych.

Dostosować zaproszenie do charakteru wesela

Dzisiaj wesela odbywają się w odpowiednich salach, ale i np. pod gołym niebem. Wiele osób chce dostosować wygląd zaproszenia do charakteru wydarzenia. Pomagają w tym choćby zaproszenia ślubne rustykalne. Ich projekty nawiązują najczęściej do przyrody lub wsi.

Jednak wybór zaproszeń ślubnych rustykalnych nie oznacza, że sam ślub odbywa się na wsi. Czasem to, że młoda para decyduje się akurat na rustykalne wzory wynika po prostu z poczucia estetyki młodej pary.