Style Junkie

Style Junkie Fashion Lifestyle Blog
Uroda

Jak zadbać o dłonie?

4 lutego, 2018

Jak powszechnie wiadomo, dłonie są najlepszą wizytówką, dlatego też każdego dnia powinny być zadbane i wypielęgnowane. W dzisiejszych czasach praktycznie każdy gabinet kosmetyczny ma w swojej ofercie różnorodne zabiegi pielęgnacyjne rąk i paznokci. Obecne największym zainteresowaniem cieszy się manicure japoński (sprawdź: https://easywaxing.pl/pl/zabiegi/manicure/manicure-japonski), który jest doskonałą propozycją dla kobiet w każdym wieku.

japoński manicure na damskich paznokciach

Jak wygląda sam zabieg?

Japoński manicure najprościej rzecz mówiąc polega po prostu na wcieraniu energicznymi ruchami specjalnej pasy w naturalną płytkę paznokcia. Sam zabieg trwa zazwyczaj około 30 minut, ale należy pamiętać o tym, że zabieg należy systematycznie powtarzać co 2-3 tygodnie, aby utrzymać satysfakcjonujące rezultaty.

O czym należy pamiętać przystępują do zabiegu?

Manicure japoński nie może być wykonany bezpośrednio po zdjęciu przedłużonych paznokci. Mowa tutaj zarówno o paznokciach żelowych jak i również akrylowych, które w ostatnim czasie zdobywają coraz szersze grono zadowolonych klientów. Pamiętać należy także o tym, aby przed samym zabiegiem odsunąć lub wyciąć skórki. Nie można stosować również tańszych zamienników preparatów i polerek. Aby uzyskać maksymalny efekt, należy skorzystać z dobrodziejstwa ściśle określonych materiałów.