Style Junkie

Style Junkie Fashion Lifestyle Blog
Uroda

Jakie kolczyki wiszące wybrać?

7 sierpnia, 2018

Kobiety uwielbiają się stroić. Jest to niezaprzeczalny fakt. Przy tym zauważa się, że gro z nich wprost kocha różnego rodzaju biżuterię. W związku z tym kupuj najczęściej pierścionki, bransoletki i oczywiście kolczyki srebrne. Zdecydowanie rzadziej kupowane są kolczyki złote.

Czy w kolczykach srebrnych każdemu jest to twarzy?

Pewnikiem jest, że kolczyki wykonane ze srebra pasują praktycznie do każdej osoby o ile człowiek taki dobrze je dobierze do kształtu swojej twarzy. Nie każdy dobrze wygląda w kolczykach wkrętkach. Dla niektórych ten rodzaj koczyków mógłby po prostu nie istnieć.

Kolczyki wkrętki

Okazuje się, że kolczyki wkręcane są alternatywą, jeżeli chodzi o kolczyki dla osób, które nie lubią kolczyków wiszących. Niemniej w przypadku tych pierwszych niekoniecznie muszą się one sprawdzić u wszystkich zainteresowanych.

 

Kolczyki wiszące

Zdecydowanie lepiej, jeżeli chodzi o wieczorowe stylizacje, prezentują się srebrne kolczyki wiszące. Często są one elementem, którego zadaniem jest podkreślenie powabu szyi danej kobiety lub faktu, że jej szyja jest bardzo długa. Faktem jest, że kolczyki tego typu znacznie wysmuklają szyję. Sprawiają przy tym, że dana osoba wygląda wprost olśniewająco. Muszą być tylko odpowiednio dobrane i nie być zbyt ciężkie.

 

Reasumując kolczyki należy dobierać odpowiednio do wyglądu danej osoby. Warto zatem brać pod uwagę kształt twarzy i dekoltu dobierając je dla siebie.