Style Junkie

Style Junkie Fashion Lifestyle Blog
Look

Jakie mydła do golenia dostępne są na rynku?

6 kwietnia, 2017

Czy może być coś bardziej estetycznego dla kobiecego oka niż widok zadbanego faceta? Na pewno nie! Zadbane dłonie, dobrze skrojona koszula, piękny zapach i zadbana cera to coś na co zwracają uwagę niemal wszystkie panie.

Nawet jeśli dla mężczyzn temat dbania o swoją urodę jest dość odległy, powinien on skupić się chociaż na ostatnim elemencie – czyli zadbanej cerze. Panowie niekiedy stawiają na gładkie policzki, czasami noszą kilkudniowy zarost, a niekiedy bujną brodę – jednak w każdym z przypadków zarost powinien być dobrze wypielęgnowany i odpowiednio przycięty. Pomóc w tym może porządna brzytwa czy maszynka i, obowiązkowo, mydła do golenia.

Jakie mydła do golenia dostępne są na rynku?

Na półkach sklepowych znaleźć możemy przeróżne mydła przeznaczone do golenia zarostu. Często są one w standardowej formie – kostce, ale czasami występują również w postaci pasty. Na pewno mydło do golenia powinno posiadać w swoim składzie składniki odpowiedzialne za zmiękczanie zarostu oraz te, które łagodzić będą ewentualne podrażnienia. Produkty mogą być bezzapachowe lub posiadać delikatnie perfumowany zapach. Mydła do golenia są zazwyczaj bardzo wydajne. Oczywiście, panowie, którzy golą się codziennie będą zużywać produkt szybciej niż ci, którzy robią to sporadycznie.