Style Junkie

Style Junkie Fashion Lifestyle Blog
Uncategorized

Moda ślubna – pierścionki zaręczynowe różowe złoto

15 sierpnia, 2020

Moda ślubna to ważny temat dla przyszłej panny młodej. Powstają przecież specjalne magazyny dedykowane sukniom ślubnym i wystrojom sal, a zawód wedding plannera (osoby planującej śluby i wesela) cieszy się teraz niezwykłą popularnością – organizowane są specjalne kursy w tym temacie! Nie można zapomnieć o tak ważnej rzeczy, jaką jest pierścionek zaręczynowy. To od niego wszystko się przecież zaczyna. Jakie są teraz na czasie?

Moda na różowe złoto

Biżuteria w kolorze różu stała się, w ostatnich latach, bardzo popularna. Widać ją w kampaniach największych domów mody i w katalogach najpopularniejszych jubilerów. Dotyczy to zarówno zegarków, jak i kolczyków, naszyjników i bransoletek. Nie inaczej jest z pierścionkami zaręczynowymi – czyli najważniejszej biżuterii, jaką kobieta dostanie w ciągu całego swojego życia.

Pierścionki zaręczynowe różowe złoto

Pierścionek zaręczynowy kojarzy się z żółtym bądź białym złotem. To mylne przekonanie. Pierścionki wykonane z różowego złota są coraz popularniejsze i bardzo na czasie. Odcień ten widzi się w biżuterii na tyle często, że nikogo on już nie dziwi – nawet jako pierścionek zaręczynowy. Jeśli przyszła panna młoda ma sporo biżuterii wykonanej z różowego złota, z pewnością doceni inwencję i znajomość trendów przyszłego pana młodego.

Różowe złoto będzie świetnie komponować się zarówno z klasycznym brylantem, jak i z takim o bardziej fantazyjnym kolorze i kształcie. Przyszły pan młody ma tutaj szansę zabłysnąć i pokazać, że zna się na modzie!