Style Junkie

Style Junkie Fashion Lifestyle Blog
Feel

Top 5: zabawki erotyczne

6 lutego, 2018

Rynek erotyczny oferuje całą gamę gadżetów urozmaicających i zwiększających atrakcyjność życia seksualnego. Oto najpopularniejsze z nich.

Zabawki erotyczne dla niej? Wśród zabawek erotycznych od Sexshop112.pl dla kobiet królują:

– wibrator – od lat niepodzielnie rządzący sypialniami na całym świecie. Do wyboru są sztuczne penisy wyglądające jak replika członka we wzwodzie, z widocznymi żyłkami i teksturą skóry lub, coraz bardziej popularne, wibratory o kształcie zbliżonym do członka, ale mające gładką powierzchnię, we wszystkich kolorach tęczy.
– kulki gejszy – w różnych wzorach i rozmiarach. Kulki wprowadza się do pochwy i nosi podczas codziennych czynności. Wzmacniają mięśnie waginalne powodując intensywniejsze orgazmy, a już samo ich noszenie może być podniecające,
– zatyczki analne – to jedna z zabawek erotycznych stosowanych też przez mężczyzn, jednak wciąż bardziej popularna wśród kobiet. Korki analne mają stożkowaty kształt, dzięki czemu łatwiej jest umieścić je w odbytnicy. Dostarczają przyjemności i podniecenia, służą jako przygotowanie do stosunku analnego.

Zabawki erotyczne dla niego? Mężczyźni najchętniej sięgają po:

– sztuczne pochwy to imitacje damskich narządów intymnych wykonane z materiałów imitujących dotyk prawdziwej skóry. Wyposażone są w mechanizm wibrujący z regulacją intensywności
– pompki do penisa – powodują, że penis staje się dłuższy i grubszy, pozwala także osiągać silniejsze i trwalsze erekcje.