Style Junkie

Style Junkie Fashion Lifestyle Blog
Czas wolny

Vaporizer do CBD

29 września, 2021

Chcąc zacząć swoja przygodę z CBD, które bez wątpienia ma wiele korzystnych właściwości, należy zacząć od wyboru odpowiedniego sprzętu. Zaciągać się tą zdrową rośliną można na wiele sposobów, jednak najlepszą opcją będzie zakup waporyzatora. Mimo że musisz zainwestować trochę gotówki, jeśli się na niego zdecydujesz, jest to bez wątpienia najzdrowsza metoda. 

Dlaczego waporyzery?

Waporyzery podgrzewają susz do odpowiedniej temperatury, bez spalania go. To pozwala na wydzielenie się wszystkich pożądanych związków chemicznych, w tym CBD. Podczas spalania suszu (np. w blancie) wydzielają się niebezpieczne dla naszych płuc i gardła substancje smoliste. W przypadku inhalacji z waporyzatora, unikamy tego. Nasze płuca będą w dobrej kondycji, gdyż nie osadzą się na nich związki zawarte w dymie. Poza tym inhalacja CBD z waporyzatora jest bardzo przyjemna. Wytworzona para ma łady smak i aromat. Podczas wciągania jest delikatna i łagodna. Nie drażni w gardło tak, jak dym. 

Fenix Mini Vaporizer

Jest wiele waporyzatorów na rynku. Dziś poznacie Fenix Mini. Jest to kompaktowy waporyzator, wykonany z wysokiej jakości materiałów. Fenix mini vaporizer jest bardzo malutki, dosłownie mieści się w dłoni. Wybierając go, posiadasz dyskretne urządzenie do inhalacji CBD. Możesz je zawsze mieć przy sobie i schować wszędzie. Twórcy fenixa mini zadbali także o to, byś mimo małego rozmiaru mógł cieszyć się wysoką jakością podczas użytkowania. Fenix mini vaporizer gwarantuje w pełni czysty smak CBD. Proces waporyzacji suszu jest bardzo szybki i łatwy. Fenix vaporizer to dobry wybór zarówno dla rozpoczynających swoją przygodę z inhalacją CBD, jak i dla zawansowanych, wymagających konsumentów! Oferta dostępna w sklepie Lokalnyzielarz.pl.