Style Junkie

Style Junkie Fashion Lifestyle Blog
Dodatki | Look

Dyskretna biżuteria dla mężczyzn

13 stycznia, 2019

Niektórzy panowie lubią zakładać dyskretną biżuterię, szczególnie jeżeli ma ona dla nich jakieś znaczenie symboliczne. Dobrym przykładem może być srebrny łańcuszek męski z zawieszką, która jest skompletowana z zawieszką noszoną przez jego partnerka.

Dyskretna biżuteria dla mężczyzn

Oczywiście w modzie dopuszcza się również noszenie przez mężczyzn biżuterii mniej dyskretnej. Młodzi mężczyźni lubiący styl hip hop i street style bardzo często zakładają na przykład grube łańcuchy, które dobrze pasują do spodni sportowych o kroju jogger i zwykłej koszulki. Na taki wizerunek mogą sobie jednak pozwolić głównie młodzi mężczyźni i nastolatki płci męskiej. Dojrzali panowie powinni raczej skupić się na biżuterii w stylu srebrny łańcuszek męski, delikatna skórzana bransoletka, albo ozdobne spinki do mankietów.

Łańcuszki srebrne męskie

Jeżeli w głowie kobiety zrodził się pomysł dotyczący tego, by podarować swojemu mężczyźnie jakąś biżuterię, delikatne łańcuszki srebrne męskie z pewnością będą dobrym wyborem. Na biżuterię bardziej rzucającą się w oczy warto zdecydować się tylko wtedy, gdy mężczyzna już zakłada rzeczy tego typu i jest pewne, że podarowanie mu na przykład grubego złotego łańcucha nie będzie dla niego sytuacją niezręczną. Męska biżuteria to nadal coś nie do końca oczywistego dla każdego z panów, nie wszyscy lubią ją zakładać i nie pasuje do każdego wizerunku. Jeżeli jednak jest przez mężczyznę lubiana,  zawsze będzie trafionym prezentem.