Style Junkie

Style Junkie Fashion Lifestyle Blog
Fashion

Rodzaje biustonoszy bez fiszbin

17 lutego, 2022

Kobiety mogą wybierać spośród szerokiej gamy najróżniejszych staników. Firmy coraz częściej starają się szyć biustonosze, które zadowolą panie z różnymi problemami. Dostępne są staniki dla małych i dużych biustów oraz dla młodych dziewczyn i dojrzałych kobiet. Staniki można kupować w najróżniejszych kolorach i kształtach. Dzięki temu z łatwością dobierze się biustonosz na każdą okazję i do każdego stroku.

Biustonosz bez fiszbin

Wbrew panującej opinii nie tylko biustonosze z fiszbinami są w stanie ładnie wyeksponować biust. Bardzo modne są staniki typu braletki. Braletka pozbawiona jest wszelkich niewygodnych elementów, w tym również fiszbin. Tego rodzaje staniki mają wyglądać naturalnie i sprawić, aby kobieta czuła się dobrze i komfortowo. Braletki szyte są najczęściej z delikatnych koronek, organicznej bawełny oraz innych naturalnych materiałów. Biust w tego typu staniku prezentuje się niezwykle subtelnie i zwiewnie. Biustonosz nie jest w żaden sposób wzmocniony na miseczkach więc kształt piersi może przebijać przez cienką bluzkę. Z tego względu trzeba odpowiednio dobierać stylizację na spotkania biznesowe lub do pracy.

Bezfiszbinowe biustonosze sportowe

Bielizna sportowa to kolejna duża grupa staników, w których zrezygnowana z użycia fiszbin. Ma to związek głównie z zapewnieniem odpowiedniego komfortu dla kobiet intensywnie ćwiczących. Wiele pań rezygnowało zupełnie z uprawiania sportów, ponieważ wstydziły się nieestetycznie podskakującego podczas wysiłku biustu. Na szczęście te czasy już minęły i staniki sportowe w odpowiedni sposób zabezpieczają nawet bardzo obfite piersi. Dobrej jakości biustonosze przeznaczone do ćwiczeń mają wzmocnione i usztywnione miseczki, Dzięki temu biust zawsze pozostaje na miejscu.

Staniki dla młodych dziewczyn

Kobiety, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze światem staników mogą czuć duży dyskomfort używając biustonoszy z fiszbinami. Druciki powodują ucisk oraz nieprzyjemnie drapią. Biustonosz bez fiszbin będzie idealnym rozwiązaniem dla delikatnej skóry młodej osoby.

Specjalne staniki do karmienia

Mamy karmiące chcą mieć przede wszystkim zapewnioną maksymalną wygodę. Stanik bez fiszbin będzie elastycznie reagował na zmieniający się rozmiar biustu. Wypełnione pokarmem piersi są obolałe i każde dodatkowe gniecenie lub uwieranie może spowodować nieprzyjemne doznania. Metalowe fiszbiny będą wżynać się w ciało i pozostawią na nim brzydko wyglądające zaczerwienienia lub nawet siniaki oraz obtarcia. Młode mamy mogą korzystać ze specjalnie dla nich przeznaczonych staników.