Style Junkie

Style Junkie Fashion Lifestyle Blog
Fashion

Złoty pierścionek ze szmaragdem

19 lutego, 2022

Pierścionek ze szmaragdem doskonale nadaje się na prezent dla pań. Mężczyźni coraz częściej sięgają po ten model, gdy chcą zrobić piękny prezent swoim ukochanym, mamom i babciom. Trzeba przyznać, że każda z pań będzie z pewnością zadowolona z takiego prezentu.

Pierścionek ze szmaragdem – jaki model wybrać?

Przeglądając oferty sklepów internetowych oraz stacjonarnych z biżuterią, można zauważyć, że szmaragd pojawia się nie tylko w połączeniu z żółtym złotem, ale genialnie wygląda również z białym, jak i różowym złotem. Jeżeli chce się kupić paniom pierścionek ze szmaragdem ze sklepu Diamor na zaręczyny, to zdecydowanie klasyczny model z delikatną koronką dookoła kamienia i wykonany z żółtego lub białego złota będzie najlepszym rozwiązaniem. Z kolei mamie lub babci warto kupić szmaragd duży, wyrazisty, w prostej formie, gdyż takie najlepiej prezentują się z inną biżuterią.

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę?

Dla wielu panów znalezienie idealnego pierścionka to nie lada wyzwanie. Dlaczego? Nie każdy zna rozmiar palców swoich drugich połówek oraz przede wszystkich mnóstwo mężczyzn waha się, czy dany model spodoba się wizualnie ich wybrankom. Przed dokonaniem takiego zakupu, najlepiej przypatrzeć się szkatułce biżuteryjnej, którą panie mają w domu. Dzięki temu łatwiej będzie podjąć decyzję, czy lepiej zdecydować się na klasyczny, czy też na oryginalny model. Podobnie wygląda kwestia rozmiaru. Wielu panów zabiera ze sobą jakikolwiek pierścionek swoich kobiet do jubilera, by móc kupić dla nich odpowiedni model.

Królewski model, który warto mieć na swoim palcu

Pierścionek ze szmaragdem bardzo często kojarzony jest z luksusem, bogactwem i pięknymi dodatkami. Nic dziwnego, że niektóre modele u jubilerów potrafią kosztować nawet 5000 – 10 000 zł. Warto więc mieć w swojej szkatułce choć jeden pierścionek ze szmaragdem, gdyż ten niezwykły kamień zachwyca wyrazistą barwą, efektownym kształtem i doskonałym wykonaniem. Wiele pań ceniących delikatną, subtelną i ponadczasową biżuterię chętnie decyduje się na ten model.