Style Junkie

Style Junkie Fashion Lifestyle Blog
Fashion

Buty damskie- jakie są najmodniejsze modele na zimowy sezon?

25 października, 2022
buty damskie

Panie doskonale zdają sobie sprawę z tego, że buty to nieodłączny element praktycznie każdej stylizacji. Nie służą one już tylko i wyłącznie temu, by chronić stopy, ale głównie po to, by dodawać klasy i elegancji. Jednocześnie buty damskie to obecnie jedna z najszerszych kategorii produktowych jakie tylko można znaleźć na rynku. Wobec tego, jakie są najmodniejsze buty damskie na obecny, zimowy sezon?

Trapery- najmodniejsze buty damskie na zimę!

Buty damskie jakimi są trapery. Panie z pewnością przez długi czas nie mogły się do nich przekonać, głównie ze względu na ich dość „toporny” wydźwięk. Mimo wszystko jednak te buty damskie są nie tylko wyjątkowo wygodne i co najważniejsze, zapewniają one wyjątkową stabilność nawet na najbardziej oblodzonych chodnikach. Panie, wybierając te buty damskie (sprawdź) powinny pamiętać o tym, by:

  • trapery miały dodatkowe docieplenie;
  • trapery posiadały wyższą cholewkę- mniej więcej poza kostkę;
  • tapery miały także profilowaną podeszwę- co zapewni jeszcze większą stabilność.

Te buty damskie są hitem tego sezonu!

Długie i uwodzicielskie kozaki za kolano- hit zimowego sezonu! Buty damskie na zimę w formie długich i zmysłowych kozaków za kolano również są hitem tegorocznego, zimowego sezonu. Pasują one zarówno do krótkich spódniczek i grubych rajstop, jak i z powodzeniem można zakładać je również do jeansów. Te buty damskie są wyjątkowym podkreśleniem smukłych nóg i co najważniejsze także i optycznie wysmuklają sylwetkę. Z pewnością każda z kobiet będzie się w nich świetnie prezentować.