Style Junkie

Style Junkie Fashion Lifestyle Blog
Dodatki | Look

Złoty kolczyk do pępka – niekwestionowany wyznacznik kobiecości

16 listopada, 2022
złoty kolczyk w pępku

Piercing to obecnie coraz modniejszy i popularniejszy sposób nie tylko na wyrażenie siebie, ale w przypadku pań, jest to także sposób na zaakcentowanie swojej kobiecości. Nie jest tajemnicą, że na przestrzeni ostatnich lat panie wyjątkowo upodobały sobie kolczyki w pępku. W sezonie letnim z dumą więc prezentują wytrenowane i płaskie brzuchy ozdobione kolczykami. Warto jednak zdecydować się na złoty kolczyk do pępka, który jest niekwestionowanym wyznacznikiem kobiecości.

Kolczyk do pępka? Złoto będzie najlepszym rozwiązaniem

Kolczyk do pępka obecnie jest atrybutem wielu kobiet. Nie da się bowiem ukryć, że biżuteria ta jest wyjątkowo uwodzicielska, a także tajemnicza. Jednocześnie jeśli panie chcą rzeczywiście zabłysnąć przy pomocy swojego kolczyka do pępka, wówczas powinny one stawiać na modele wykonane ze złota lub pozłacane. Złoty kolczyk do pępka z Marko cechuje się wyjątkowym błyskiem i z pewnością będzie się świetnie prezentował na tle opalonej skóry. Panie będą mogły dzięki niemu jeszcze mocniej zaakcentować swoją kobiecość i cieszyć się poniesioną pewnością siebie.

Złoty kolczyk do pępka również z zawieszką!

Złoty kolczyk do pępka wcale nie musi być nudny i pozbawiony wyrazu. Okazuje się bowiem, że panie mogą zdecydować się na model z estetyczną i subtelną zawieszką, która będzie pięknie ozdabiać nie tylko pępek, ale także całą, dolną linię brzucha. Złoty kolczyk z zawieszką również doda kobietom wyjątkowej tajemniczości i z całą pewnością podkreśli ich indywidualny i zdecydowany charakter.