Style Junkie

Style Junkie Fashion Lifestyle Blog
Uroda

Dlaczego wybrać manicure hybrydowy?

4 kwietnia, 2018

Mówi się, że jeśli kobieta raz spróbowała manicure hybrydowego, już zawsze będzie do niego wracać. Dlaczego? Bo jest o wiele lepszy od tradycyjnego lakieru do paznokci, pod każdymi możliwymi względami. Przede wszystkim o wiele dłużej utrzymuje się on na paznokciach, co jest oczywiście bardzo wygodne, ponieważ nowe paznokcie można robić raz na trzy bądź cztery tygodnie, natomiast nie co kilka dni, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych lakierów.

kobiece paznokcie hybrydy

Dodatkowo hybryda pozytywnie wpływa na płytkę paznokciową, dlatego polecana jest osobom, którym marzy się zapuszczenie własnych, zdrowych oraz mocnych paznokci. Płytka paznokcia pokryta hybrydą wygląda przede wszystkim zdrowo. Jest gładka, pozbawiona wgłębień, czy przebarwień. Dodatkowo jest też mocna.

Wszystko to za sprawą lampy, która umacnia specjalny lakier na paznokciu. Hybryda jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które często są w podróży i nie mają czasu na ciągłe zmienianie kolorów paznokci.

Najpopularniejszy w naszym kraju manicure hybrydowy w Warszawie można wykonać w bardzo wielu różnych salonach kosmetycznych. Dzięki temu można zawsze i wszędzie cieszyć się zdrowymi i pięknie wyglądającymi paznokciami, bez potrzeby ciągłej zmiany ich kolorów, tradycyjnymi lakierami.

Źródło zdjęcia: https://easywaxing.pl/pl/zabiegi/manicure/manicure-hybrydowy