Style Junkie

Style Junkie Fashion Lifestyle Blog
Gadżety i akcesoria

Pamiątka chrztu od chrzestnego – na co zwrócić uwagę?

7 maja, 2022
pamiątka chrztu świętego

Wybierając pamiątkę chrztu od chrzestnego warto kierować się płcią dziecka. Większość prezentów jest uniwersalnych, dlatego też bez problemu można je wręczyć zarówno chłopcu, jak i również dziewczynce. Pamiętać należy jednak o tym, że niektóre pamiątki chrztu mogą różnić się zdobieniami, które odgrywają kluczową rolę. Niebieskie ubranka i akcesoria wybierane są przez chłopców. Dla dziewczynek zarezerwowane są różowe barwy.

Oryginalny prezent

Pamiątka chrztu dla chłopca powinna być oryginalna, dlatego też najlepiej postawić na spersonalizowane gadżety. Są to upominki, które są jedyne w swoim rodzaju. Do wyboru jest wiele ciekawych pamiątek, które można dowolnie spersonalizować. Dodać można piękny haft albo niesamowity grawer. W ostatnim czasie dużym zainteresowaniem cieszą się na przykład personalizowane komplety pościeli albo ciepłe kocyki dla niemowlaka. Wygodna poduszka z ciekawym napisem może okazać się najlepszą dekoracją pokoju dziecka. Są to prezenty, które od razu posłużą dziecku.

pamiątka chrztu świętego

Praktyczny upominek

Pamiątka chrztu dla dziewczynki powinna być praktyczna. Dobrym pomysłem jest porozmawianie z rodzicami, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej będzie wybrać pamiątkę, która w rzeczywistości przyda się maluszkowi. Praktyczna pamiątka chrztu od chrzestnego to między innymi nosidełko turystyczne, chodzik, rowerek albo zestaw zabawek ogrodowych. Do prezentów tego typu można dokupić pamiątkowy album z indywidualną dekoracją. Coraz większą popularność zdobywają również vouchery na ubranka i różnorodne akcesoria dla niemowląt. Jeżeli poszukujemy czegoś nietypowego to wybrać można sesję zdjęciową. Profesjonalne zdjęcia są pamiątką na całe życie. Praktyczna pamiątka chrztu dla chłopca to również skarbonka do której można włożyć pieniądze. Skarbonki dostępne są w wielu ciekawych kształtach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.