Style Junkie

Style Junkie Fashion Lifestyle Blog
Uroczystości

Stylowe zaproszenia na 18-tkę – jaki model wybrać aby zaskoczyć gości?

9 listopada, 2020

W sklepach oferujących tego typu asortyment można znaleźć zaproszenia na 18-te urodziny w różnej stylistyce. Są modele klasyczne, stonowane i subtelne, są także zaproszenia niezwykle oryginalne i niestandardowe. W zależności od osoby, która taką imprezę organizuje, od jej gustu i upodobań – można postawić na naprawdę atrakcyjne modele, które zaskoczą gości. Które z nich są obecnie na topie? Zapraszam do zapoznania się z poniższym artykułem. 

Zaproszenia 3D 

Zaproszenia w formacie 3D cieszą się ostatnio dużym powodzeniem wśród klientów. Oryginalne formaty, niestandardowe kształty, śmieszne wzory zdecydowanie przyciągają wzrok. Panowie chętnie stawiają na śmieszne zaproszenia, w którym to znaleźć można motywy związane z alkoholem, huczną zabawą, z pięknymi kobietami oraz z śmiesznymi tekstami. Panie raczej stawiają na klasykę i subtelność. Ich zaproszenia na urodziny przypominają często zaproszenia na wesele. Są bardzo gustowne i wytworne. Zdobią je często takie elementy jak wstążki, tasiemki, kokardki czy suszone, polne kwiaty. 

Jak wybrać zaproszenia na 18 pod konkretną tematykę?

Gdy impreza ma się odbyć w stylu glamour, boho, marynistycznym czy jeszcze innym – trzeba wybrać zaproszenia pod taką tematykę i styl. Wówczas każdy szczegół na zaproszeniu ma ogromne znaczenie i może on stanowić namiastkę dla gości tego, jak będzie wyglądać cała impreza. Osoby tworzące takie zaproszenia wychodząc klientom naprzeciw proponują zainteresowanym naprawdę wytworne i oryginalne modele, które są pełne kreatywnych pomysłów. Do tego, każdy solenizant może „dołożyć” coś od siebie. Swoje zdjęcie, swój ulubiony cytat czy fragment książki jest świetnym rozwiązaniem na takie zaproszenie. 

Ile kosztują takie oryginalne zaproszenia?

18-te urodziny kojarzą się z huczną imprezą, dlatego też w większości sklepów oferujących taki asortyment można już znaleźć unikatowe wzory, które są ciekawe i inspirujące. Nie jest to drogi wydatek, gdyż takie zaproszenia można kupić za około kilka złotych za sztukę.